Absolwenci IFE kolejny raz podrzucą birety!

We wtorek 20 grudnia 2016 o godzinie 17:00 rozpocznie się uroczysta, 17. Gala Zakończenia Studiów w Centrum Kształcenia Międzynarodowego IFE.

Absolwenci roku akademickiego 2015/2016 otrzymają specjalne certyfikaty, wręczeniu których towarzyszyć będzie prezentacja sylwetki każdego z abiturientów – jego ścieżki kształcenia, tematu pracy dyplomowej, a także nazwy uczelni zagranicznej, w której odbył część swoich studiów. Podana zostanie również jego pozycja w ogólnym rankingu absolwentów. Wieczór uświetni obecność Jego Magnificencji Rektora PŁ prof. dr. hab. inż. Sławomira Wiaka, Prorektorów oraz Dziekanów poszczególnych wydziałów.

Podczas wydarzenia każdy z absolwentów wystąpi w uroczystej todze i birecie z nadrukowaną datą ukończenia studiów. Birety staną się własnością dyplomantów i stanowić będą dla nich pamiątkę tego niezwykłego dnia. Jest to bowiem uroczystość ważna nie tylko dla samych zainteresowanych, ale również dla ich rodzin. Nieprzypadkowo więc jej termin przypada na grudzień, kiedy to absolwenci zjeżdżają do rodzinnych domów na Święta Bożego Narodzenia.

Data wpisu: 2016-12-13
Data aktualizacji: 2016-12-13