Dzień Campus France na PŁ

Już niedługo studenci Politechniki Łódzkiej zainteresowani wyjazdem do Francji będą mieli okazję uczestniczyć w Dniu Campus France, który odbędzie się w czwartek 8 grudnia br. w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej.

Dni Campus France w Polsce to cykliczne wydarzenie, organizowane przez Ambasadę Francji w Polsce, Instytut Francuski w Polsce oraz Agencję Campus France, we współpracy z siecią Alliance Francaises i polskimi uczelniami wyższymi. Tegoroczna edycja trwa od 16 listopada do 8 grudnia i odbywa się aż w 9 miastach akademickich. Ostatni Dzień Campus France odbędzie się właśnie na Politechnice Łódzkiej.

Wydarzenie adresowane jest do studentów, ale również licealistów zainteresowanych studiami we Francji, stypendiami rządu francuskiego, podwójnymi dyplomami oraz nauką języka francuskiego w Polsce. W programie Dnia Campus France na IFE, który będzie mieć miejsce w Auli budynku Centrum przy ul. Żwirki 36 przewidziane są między innymi prezentacje studentów i absolwentów podwójnego dyplomu, konkursy oraz wystąpienia studentów PŁ skierowane do osób zainteresowanych wyjazdem do Francji.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Więcej informacji odnaleźć można na fanpage’u  https://www.facebook.com/events/359287541079550/?active_tab=about.

Szczegółowy program wydarzenia na IFE dostępny jest w załączniku.

Data wpisu: 2016-11-28
Data aktualizacji: 2016-12-02