II edycja Międzynarodowego Seminarium Przemysłowego przed nami

Centrum Kształcenia Międzynarodowego wraz z Institut Supérieur de Promotion Industrielle (I.P.I.) z Châlons-en-Champagne oraz Albi we Francji zapraszają wszystkich zainteresowanych studentów Politechniki Łódzkiej do wzięcia udziału w II edycji Międzynarodowego Seminarium Przemysłowego.

Serdecznie zachęcamy do przybycia na wykłady i prezentacje poświęcone w głównej mierze tematyce „supply chain”, które odbędą się  w poniedziałek 05 czerwca br w auli budynku IFE przy ul. Żwirki 36 w Łodzi.

W programie:

9:00-9:30

Projekty współpracy międzynarodowej z uwzględnieniem współpracy z Francją

dr Dorota Piotrowska, zastępca Dyrektora IFE

9:30-10:30

Rozwój inwestycji w Łodzi i regionie łódzkim z uwzględnieniem współpracy z Francją

Adama Pustelnik, Dyrektor Biura Obsługi Inwestora i Współpracy z Zagranicą UMŁ

10:30-11:00

przerwa kawowa

11:00-12:30

Najnowsze rozwiązania w planowaniu zapotrzebowania materiałowego (Demand Driven MRP)

Gilles Verhelst, doradca i ekspert w dziedzinie logistyki

13:30-15:30

Rozwiązania supply chain w międzynarodowych przedsiębiorstwach

Managerowie dwóch  międzynarodowych  firm produkcyjnych z Łodzi

Wydarzenie stanowić będzie wyjątkową okazję do zgłębienia swojej wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań z obszaru łańcucha dostaw, a także do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Wykłady i prezentacje wygłoszone zostaną w języku angielskim.

Wstęp wolny.

Data wpisu: 2017-06-01