Wikamp

Fb

Oferta pracy dla władających francuskim

A+ / A-

Stanowisko:               PRACA Z JEZYKIEM FRANCUSKIM

Lokalizacja:                Lodz, Polska

Wynagrodzenie:        Atrakcyjne wynagrodzenie + Pakiet benefitów

Umowa:                       24 miesiące

Mówisz po francusku i chciałbyś wykorzystać swoje zdolności językowe w pracy?

Zapraszamy!

 W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w dziale AR na stanowisko Specjalisty ds. Należności z francuskim.

Nie musisz mieć doświadczenia, oferujemy wstępne szkolenia!

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie potrąceniami i ich wyjaśnienie.
  • Aktywne identyfikowanie problemów oraz ich rozwiązywanie.
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym, pośredników, oraz z klientami.
  • Usprawnianie procesów firmy.
  • Zaznajamianie się z transakcjami/cennikami klientów oraz wprowadzanie/prowadzenie kontraktów z klientami
  • Alokacja wpływów oraz przetwarzanie przelewów klientów.
  • Realizowanie założonych celów.
  • Udział w niewielkich projektach.

OCZEKIWANIA:

  • Umiejętność posługiwania się językami angielskim i francuskim w stopniu płynnym.
  • Umiejętność aktywnego i skutecznego rozwiązywania pojawiających się problemów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dobrej umiejętności w komunikacji werbalnej i pisemnej.
  • Zdolności do efektywnej pracy z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami na różnych stanowiskach.
  • Łatwość w uczeniu się nowych systemów informatycznych.

ABY APLIKOWAĆ

Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań I chcesz dołączyć do wysoce zmotywowanego zespołu w bogatym o doświadczenia środowisku, prosimy o aplikowanie poprzez nasze Centrum Karier: http://www.mccormickcorporation.com/Career-Center (oferta n° 50722) lub w formie mailowej: careers@pl.mccormick.com

W zamian oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz możliwość pracy w firmie, która jest liderem branży przypraw.

Data wpisu: 2016-12-19
Data aktualizacji: 2016-12-19
Informacja wprowadzona przez: Małgorzata Malczyk-Spodenkiewicz

Jednostki