Wikamp







Fb

Nasza Ekipa

A+ / A-

DYREKCJA

dr inż. Tomasz Saryusz-Wolski

Dyrektor CKM

tsw@p.lodz.pl

 

doc. dr inż. Małgorzata Miller

Z-ca Dyrektora CKM

malgorzata.miller@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-23

wew. PŁ    8-38 23

 

dr inż. Dorota Piotrowska

Z-ca Dyrektora CKM

dorota.piotrowska@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-35

wew. PŁ    8-38-35

Dorota Piotrowska

 

mgr inż. Paweł Hillebrandt

Z-ca Dyrektora CKM d/s administracyjno-technicznych

pawel.hillebrandt@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-27

wew. PŁ    8-38-27

Paweł Hillebrandt

SEKRETARIAT

 

mgr Ewa Malczyk

Kierownik Biura CKM

ewa.malczyk@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-21

wew. PŁ    8-38-21

 

 

Ewa Malczyk

mgr Sylwia Celmer

Specjalista ds. współpracy z Francją

sylwia.celmer@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-47

wew. PŁ    8-38-47

 

BIURO D/S STUDENCKICH

 

mgr Joanna Olejnik

Kierownik Biura d/s studenckich

joanna.olejnik@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-30

wew. PŁ    8-38-30

 

mgr Anna Uszpolewicz

obsługa studentów

anna.uszpolewicz@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-34

wew. PŁ    8-38-34

mgr Zuzanna Panasiuk

obsługa studentów

zuzanna.panasiuk@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-33

wew. PŁ    8-38-33

mgr Agata Kaźmierczak

Absolwenci, organizacja sesji

agata.kazmierczak@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-19

wew. PŁ    8-38-19

 

mgr Magdalena Wasilewska

programy studiów, plany zajęć

magdalena.wasilewska@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-31

wew. PŁ    8-38-31

 

mgr inż. Beata Romańska

stypendia, PBL

beata.romanska@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-38

wew. PŁ    8-38-38

BIURO WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

mgr Magdalena Drabek

Kierownik biura współpracy międzynarodowej

magdalena.drabek@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-42

wew. PŁ    8-38-42

mgr Mariola Józefowicz

Współpraca międzynarodowa

mariola.jozefowicz@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-41

wew. PŁ    8-38-41

Mariola Józefowicz

mgr Magdalena Żygłowicz

Współpraca międzynarodowa

magdalena.zyglowicz@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-40

wew. PŁ    8-38-40

Krzysztof Podstawek

Współpraca międzynarodowa

krzysztof.podstawek@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-46

wew. PŁ    8-38-46

mgr Joanna Włodarczyk

Współpraca międzynarodowa

joanna.wlodarczyk@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-43

wew. PŁ    8-38-43

 

ADMINISTRACJA IFE

 

mgr Anna Gryszkiewicz

Specjalista d/s Promocji

anna.gryszkiewicz@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-32

wew. PŁ    8-38-32

 

mgr Małgorzata Spodenkiewicz

PR, Kontakt z mediami

malgorzata.spodenkiewicz@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-20

wew. PŁ    8-38-20

 

mgr Magdalena Konat

Specjalista ds. Projektów

magdalena.konat@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-37

wew. PŁ    8-38-37

 

inż. Marietta Stasiak

Specjalista ds. Projektów

marietta.stasiak@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-48

wew. PŁ    8-38-48

 

inż. Dariusz Sobczak

Administrator

dariusz.sobczak@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-25

wew. PŁ    8-38-25

 

Leszek Kowalczyk

Konserwator

leszek.kowalczyk@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-59

wew. PŁ    8-38-59

 

Mirosław Trzciński

Technik

miroslaw.trzcinski@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-45

wew. PŁ    8-38-45

INFORMATYCY

inż. Dariusz Owczarek

Informatyk

dariusz.owczarek@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-29

wew. PŁ    8-38-29

 

 

mgr inż. Piotr Bankowiak

Informatyk

piotr.bankowiak@p.lodz.pl

(+48) 42-638-38-39

wew. PŁ    8-38-39

Piotr Bankowiak

Data wpisu: 2014-09-26
Data aktualizacji: 2017-07-26
Informacja wprowadzona przez: Teresa Sarnecka

Jednostki